Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » O most Betta vagy Betti?

Csenge88 kérdése:

O most Betta vagy Betti?

Figyelt kérdés

Szoval van egy lany meg egy fiu (?) bettam. A him csinal buborekokat a viz tetejen,es mindig felfujja magat mikor talalkozik a lannyal.

Ugy tudom, hogy csak a nostenyeknek vannak fuggoleges csikok a hasan, mikor erett ikrai vannak. A vizszintesek meg idegesseget jelentenek.

Akkor miert csikozodik fuggolegesen a him bettam??? Meg kerdeztem egyszer, de most sikerult lefenykepezni...

[link]


2012. okt. 24. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy nőstény lesz...

Bár nagyok az úszói!

Hááát én akkor is nősténynek mondom.

2012. okt. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de vesz fel a levegobol is oxigent,neha feljon a tetejere es harap egy adagot:)igaz...mar egy hete kulon vannak teve es nem lett feszek...de akkor is...felfujja ketoldalt magat amit a nostenynel nem lattam...mi ez??hermafrodita?
2012. okt. 24. 22:33
 3/5 anonim ***** válasza:

a nőstény is vesz fel oxigént a levegőből. Az, hogy saját maga épít e fészket azt nem tudom, de be tud segíteni.


Anniy biztos hogy ez egy elhízott dagadt betta. Tudod nem az a Usain Bolt testalkatú sportos betta, hanem inkább Peter Griffin testalkatú betta. Fogyóztasd kicsit, mert ha hím akkor a párosodásnál lesznek gondok.

2012. okt. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy elhízott fiú, nekem is volt ilyen csíkos fiúm.
2012. okt. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ok....milyen gyakran es mennyit adjkak nekik? 60L akvariumban van a fiu es a lany betta. Csak ok ketten. Nem akarom h Peter griffin legyen:))) inkabb Louis Griffin
2012. okt. 30. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!