Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Pterophyllum altum-ból egy...

Pterophyllum altum-ból egy párt már tehetnék-e egy 65 cm magas 333 literes akváriumba, úgy hogy mellette lenne még egy kék gurámi pár és pontylazacok? Vagy még ez az akvárium se elég nagy nekik, ezért helyettük csak a scalare alfajt tegyen be?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, hogy az altum alfaj a szebb, de csak akkor tartanám örömmel, hogyha tudom elegendő már neki ez az akvárium. Előre is köszönöm aki segít.

2012. okt. 29. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Tökéletes.
2012. okt. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Komolyan? :D Tarthatom már így az altumokat? És megfelelő lesz nekik teljesen? Van sok faágam is, azzal fogom díszíteni, mert tudom, hogy azt nagyon kedvelik.
2012. okt. 29. 21:55
 3/9 YourDestiny ***** válasza:
Szerintem elég ez az akvárium, viszont a pontylazacokat jól válogasd meg!
2012. okt. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
serpa és neon (mindegyik már kifejlett példány)?
2012. okt. 29. 23:03
 5/9 YourDestiny ***** válasza:
Elég kicsit, ha bengára nől, reméld, hogy nem fog balhézni. Vegyél jó nagy csapatokat, és mindenképp előbb kerüljenek be a lazacok, de minimum egyszerre. Remélhetőleg összeszoknak.
2012. okt. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 YourDestiny ***** válasza:
Jah, elírtam, és csak most vettem észre. Elég kicsiK, mármint a pontylazacok, és akkor így folytatódik a mondat :)
2012. okt. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Neonból egy 20-as, serpából egy 32-es csapatom van
2012. okt. 30. 13:43
 8/9 A kérdező kommentje:
Változott a terv....csak 60 cm magas lenne. Még mindig elég magas az altumok számára?
2012. okt. 30. 17:39
 9/9 YourDestiny ***** válasza:
Szerintem igen, és gondolom még így is van 300 liter, ám inkább a világításon törd a fejed, mert ide a T8 már tuti nem jó. Ennyi rajhal mellett viszont embertelen szűrést csinálj.
2012. okt. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!