Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Akváriumbútor házilag?

Akváriumbútor házilag?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy 60l körül akváriumot, de nincs, ami megbírja. Ezért elhatároztam, hogy összerakok itthon egy bútort. (a kész bútort pénzkidobásnak tartom)


Csinált valaki már ilyet?

Ha igen, ti miből csináltátok? Bútorlapból vagy ragasztott fa lemezből?


A válaszokat előre is köszönöm.



2012. nov. 3. 09:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Én csak átalakítottam egyet - van egy hosszú bútorom, ilyen kis ruhásszekrény. Ennek a közepe nagyon le volt hajolva. Bementem egy asztaloshoz, hulladékból vettem alá fa kockákat méretre vágatva, illetve bútorlapot, hogy tegyek bele egy merevítést. Aztán azóta működik.


60 liter nagyon minimális súly bútor szempontjából, tehát mindegy miből csinálod, csak a merevítésre figyelj. Legyen 3 vonalban alátámasztva az akvárium (a két szélen és középen), valamint legyen a hátlap is merev.

2012. nov. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Platypus ***** válasza:
A régi, nagy CRT tévékhez tervezett állványok simán bírják ezt a súly, és bagóért be tudsz szerezni egyet. Nálam is ilyenen van egy, vagy 75 kiló összsúllyal.
2012. nov. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!