Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi történik mindíg a nőstény...

Mi történik mindíg a nőstény guppyaimmal?

Figyelt kérdés

Már elég tapasztalt akvarista vagyok van már több akváriumom de az egyik 100 literes akváriumomban mindig probléma van mert:

Van egy hím guppy-m és mellé mindig 2 nőstény, xifókkal ugyanilyen felosztásban+törpeharcsákkal és még van bent 2 anci.

De a nősténz guppyaim egyfojtában meghalnek, pedig a többi hal vidáman lubickol a vízben, ezekután minden alkalommal veszek új nősténz Guppy(kat) és azok is ugyanígz meghalnak!



2012. nov. 3. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán a hímekkel van a baj. Nekem egyszer volt két hím kék gurámim, kiirtották az akváriumot folyamatosan. :S Inkább elajándékoztam őket a francba.
2012. nov. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Az nem lehetséges, hogy a hím halálra hajszolja őket? Végülis egy hímhez elég kevés 2 nőstény.
2012. nov. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Egy 100 literes akváriumban?

Ja és a legnagyobb heppem a növény az akvarisztikában tehát még lárni is alig lehet a guppykat!

De akkor az jobb hogy 1 hím és 3 nőstény?

Vagy tényleg a hímmel van a baj?

2012. nov. 3. 21:30
 4/8 YourDestiny ***** válasza:
Nem hinném, hogy a hímek hajszolják őket szét, elvégre 100 literes akvárium. Sűrű a növényzet? Valahol máshol keresd a hibát.
2012. nov. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 YourDestiny ***** válasza:
Egy helyről vannak/voltak a guppik? Nem lehet, hogy valamiféle túltenyésztett, gyenge nőstényekbe botlottál?
2012. nov. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Törpeharcsák?Milyen törpeharcsák?Remélhetjük,hogy nem dunaiak:):)Amúgy,ha tapasztalt akvarista lennél,nem tartanál törpeharcsát guppykkal ,xifókkal.Vagy ha nem dunaiakra gondolsz akkr nem azt írnád,hogy törpeharcsákkal,hanem mondjuk azt,hogy törpe páncélosokat tartok még velük.
2012. nov. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen bocs de nagyon siettem a suliba ezért is nem írtam le minden részletet de itt van a teljes neve:

Törpe Foltos Páncélosharcsa! :)

2012. nov. 4. 18:15
 8/8 A kérdező kommentje:
Yourdestiny, lehet hogy egy helyről voltak mert kezdetben az összes ugyanolyan volt tehát az lesz hogy elmegyek külön-külön boltokba és 3 boltból veszek egyet-egyet hogy ne legyenek egyhelyről!
2012. nov. 4. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!