Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Túl sok lenne ez a szűrő?

Túl sok lenne ez a szűrő?

Figyelt kérdés

A szűrő:

külső

550 liter/óra

3,2 liter szűrőtérfogat

szivacs és 2 kosár más szűrőanyagnak


Az akvárium:

40x25x25 cm -> 25 liter

3x8 watt daylight cső

CO2, micro+macro táp

növényesnek szánom


És még egy kérdés: milyen talajt ajánlotok ebbe az akváriumba?


2012. nov. 6. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Off: megkérdezhetem, hogy milyen szűrő? Csak mert én is most készülök növényes akit csinálni, de még nem döntöttem el, hogy akarok e külső szűrőt.


Egyébként biztos olvasgattad már az akvakertészt, ott ezeket a talajokat szokták javasolni: [link]

De itt van kérdés a talajt illetően: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__halak-akvarisztika__1..

+ ez: [link]

2012. nov. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fluval 106-os a szűrő
2012. nov. 6. 18:33
 3/5 YourDestiny ***** válasza:
Ha fojtható, akkor nem sok. Viszont ha csak növény lesz benne, akkor nem biztos, hogy kell ekkora szűrést csinálni.
2012. nov. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem csak növényt szeretnék... törpe gömbiket, bár lehet rossz ötlet őket növényesbe rakni...
2012. nov. 6. 19:47
 5/5 A kérdező kommentje:
de azt tudom, hogy ugyanabból a márkából egy akasztós 350 liter/órás szűrő nem volt elég törpe gömbhalak mellett.
2012. nov. 6. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!