Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit kell tenni akkor ha...

Mit kell tenni akkor ha kishal születik?

Figyelt kérdés

Ma észrevettem egy kishalat az akim aljában,még soha nem született kishalam ezért nem tudom h mit kell vele csinálni.Elkülönítettem egy edénybe amibe az akvárium vizéből töltöttem,cseppentettem metilin kék cseppből bele egy keveset.Mikor engedhetem vissza,?,mekkorára kell megnőnie ahhoz h a többiek ne egyék meg?!

előre is köszi a válaszokat:)


2009. aug. 13. 16:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Milyen fajta? Az sokat számítana, hogy tudjunk segíteni, hogy mivel etesd. Én úgy 2 centis korában szoktam visszatenni őket (eddig guppit és szifót tenyésztettem). Kajától függ, mikor érik el ezt a nagyságot. Élő vagy fagyasztott eleségtől gyorsabban nőnek. Az összemorzsolt lemezes tápot is megeszik.
2009. aug. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!