Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Befőttesüvegben hal?

Befőttesüvegben hal?

Figyelt kérdés
A barátomnak szeretnék ajándékba egy halacskát, valami picit, befőttesüvegben (kollégiumban praktikus) milyen halat vegyek, és mit tegyek a befőttesüvegbe? kiluggassam a tetejét, rá se csavarjam? stbstb..

2012. nov. 14. 21:41
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
és a BETTA? azokat az állatkereskedésben pohár vízben tartják, és a googleban is pici akváriumokat ad ki.
2012. nov. 15. 15:20
 22/32 anonim ***** válasza:
Nekem 44 literben van Betta..szerintem egyszerűen ennyi minimum kell neki, ahogy sokan írták már előttem, élni tud ideig óráig rossz körülmények között is, de ha szeretsz egy állatot, akkor ne kínozd.Koleszba lehet nem kellene élőlényt vinni amúgy sem, nincs valami olyan ötleted, aminek jobban örülne?
2012. nov. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 Platypus ***** válasza:

Az állatkereskedésben ideiglenesen tárolják a halakat, nem pedig tartják. Egy hal élete jó pár évből áll, amiből csak pár hetet tölt a boltban. Valóban léteznek pici, Bettának szánt edények, de ezekben nem lehet hosszú távon életben tartani a halat. Ennek ellenére a tudatlanabb embereknek igényük van rá, ezért gyártanak is ilyet. Európában tilos ilyenbe halat rakni. Más kérdés, hogy nálunk is forgalmaznak ilyet itt-ott.


Azt ugye tudod, hogy a növények csak nappal termelnek oxigént, éjszaka viszont fogyasztják?

2012. nov. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 YourDestiny ***** válasza:
Kérdező, szép és jó, amit írtál, lámpa, növény, stb. De egyrész, az asztali lámpa a növények megfelelő fejlődéséhez nem jó. Másrészt ilyen kis helyen nincs egyensúly. Az ammóniát hogy akarod lenullázni? A napi vízcsere óriási ingadózás egy halnak. Az állott víz csak ráadás.
2012. nov. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim válasza:
0%
elősször is!! nem kell idióta válaszokat adni.,... minek ilyen buta képeket küldi, műhalakról?? na mindegy, ezekről az emberekről megvan a véleményem... kérdezőnek pedig: Szerintem vegyél egy guppit, 1-et vagy 2-őt(lányt és egy fiút, és akkor nem lesznek egyedül) szép színeset, és inkább ne befőttes üvegbe, hanem vegyél valami téglalap, vagy négyzet alakú vázát, ,, mondjuk befőttes üvegben is nagyon jól elvannak, amikor én kezdő voltam, nekem ott volt. 2 guppi, de mára már 54 l -es akváriumom van!! Hajrá! ha segítség kell, csak írj!!
2012. nov. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
ÚRISTEEEEEEEENNN!!!! a te halaid sem élhettek ott sokáig. ÉS NEM, NEM TEHETED BEFŐTTESÜVEBE, HA CSAK NEM AKAROD KINYÍRNI A HALKAT!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. nov. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
na nyugi, a halat megvettem, aranyhalacska lett, Dorothy lett a neve, és találtunk neki akváriumot:))
2012. nov. 21. 21:00
 28/32 anonim ***** válasza:
Mekkora akváriumot?
2012. nov. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 YourDestiny ***** válasza:
Remélem van legalább 150 literes egy jókora külső szűrővel. Ugyanis az aranyhalas akvárium innen indul.
2012. nov. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 YourDestiny ***** válasza:
Viszont hogy lett meg a három hét bejáratás, ha már megvan a hal? Három hete még a kérdés sincs kiírva.
2012. nov. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!