Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Koronas betta es sima betta...

Csenge88 kérdése:

Koronas betta es sima betta parosithato?

Figyelt kérdés
van egy him koronas bettam es egy sima lany bettam.amikor betettem a lanyt a fiu melle minden nap egy kicsit abbol csak verekedes lett pedig a hanfeszek mar kesz volt.egy ido utan betti bemereszkedett a feszek ala de az is az uszoja karara ment.azutan kivettem.most mar kezd szepen helyre jonni es nem merem elolrol kezdeni ezt az egeszet.az ivato rendesen be van rendezve azzal nem lehet baj.mit csinaljak?
2012. nov. 16. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:

A nőstényt rendesen felkészítetted? Ikrás has, függőleges csíkok? Az ívatóról rakhatnál fel egy képet, hátha mégis abban van a gubanc. Valamikor egyszerűen nem jönnek ki egymással és érdemes másik párt keresni.


Koronás és fátyolúszós betta egyébként párosítható. Az más kérdés, hogy én nem pároztatnám őket, mert nem feltétlenül lesznek csinos, keresett utódaik.

2012. nov. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen,a nőstény függőlegesen csikos....most próbálkozok egy fiatalabb nősténnyel. Az ivató a nagy akváriumból van leválasztva, de úgy, hogy ne lássák egymást a halak, vagyis az elválasztó üveget bevoltam, hogy ne legyen átlátszó. Van bent melegitő, kb 26-28fokos a viz, van bent növény és pompa is.Buborékoltatót nem tettem, mert árthat a fészeknek. Tettem be egy müanyag darabot is, és egyből az alá épitette a fészket. Szóval nem tudom, mi lehet a baj.
2012. nov. 17. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!