Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nem tudom hogy etessem a...

Nem tudom hogy etessem a garnélarákjaimat mert nincs a közelünkbe állat kereskedés?

Figyelt kérdés
ha lehet gyorsan válaszoljatok mert meghalnak a rákok!!!!!!

2012. nov. 30. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Pár napig elvannak az akváriumban termelődött algán.


Ezen az oldalon az ELESÉG címszó alatt (csak görgess le az oldal közepére) leírja, mit adhatsz nekik.

2012. nov. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, ha van bent növény és van egy erős lámpád, láthatóan van alga is, akkor nem halnak éhen. Volt hogy 1 hónapig nem etettem őket és még csak le se fogytak.

Egyébként megeszik a zöldborsót, kukoricát is.

2012. nov. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Zöldségeket adj nekik, forrázva. Jó a borsó, kukorica, paprika, spenót, csalán, pitypang, cukkini, tök, répa, és még egy csomó minden.
2012. nov. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat de már megdöglöttek.Ja és kiderítettem hogy nem is garnéla rákok hanem folyami rákok.
2012. dec. 15. 18:25
 5/7 anonim ***** válasza:
a garnélát és a folyami rákot hogy tudtad összetéveszteni?? egyáltalán akváriumban voltak szűrőjük volt???? Vetted őket vagy csak találtad?????
2012. dec. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
bocsi még élnek.
2012. dec. 26. 15:25
 7/7 A kérdező kommentje:
még élnek csak nincs kajájuk meghalnak!KÉREK VÁLASZOKAT!
2013. jan. 8. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!