Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik az ország...

Szerintetek melyik az ország legnagyobb, legválasztékosabb állatkereskedése?

Figyelt kérdés
Nem menhelyre,állatkertre,stb.,hanem kereskedésre vagyok kíváncsi és csak érdekességképp,szóval nem vásárlási célból

2012. nov. 11. 11:54
 1/1 anonim válasza:
terra pláza weboldalán van egy hírdető fal. Ott érdemes vásárolni, attól függően hogy mi akarsz. Ezen felül ha csak érdeklődsz, a legtöbb ember szívesen nyújt szerintem segítséget, legalább nekem szinte mindent elmondtak amire kíváncsi voltam. Ha ez így nem jó, terrarisztikai és kisállat börzékre járj, macilacispiders oldalon fent vannak a börzék amikre mennek és szinte mindegyiket ott vannak. Igaz van belépő, de nem drága és eléggé nagy élmény. Ha ez sem jó, a tropicarium mellett van egy állatkereskedés, vagy a soroksári auchan mellet vann a buy-way ahol van állat kereskedés.
2012. nov. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!