Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kivitelezhető dolog-e akvárium...

Lala6 kérdése:

Kivitelezhető dolog-e akváriumnál?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam van egy 200l-es akim amibe egy ilyen szivattyú van. [link] Van egy 70l-es neveltetőm is arra gondoltam a viz áramoltatot átvezetem a 70l-esbe így tiszta víz menne a kicsikhez és egy másik csövön vissza vezetném a vizet a 200-asba egy szabályzóval,hogy ne folyjon tul vagy gyorsabban menjen vissza mint ahogy nyomni tudja.PERSZE EZ CSAK EGY GONDOLAT!!!

2012. dec. 4. 22:13
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Na szóval ha szemböl nézed az akváriumot jobb oldalon a hátso sarokba van a belsö.Annak a felszin áramoltatóját egy csövel kivezetném az akibol a bal oldalon visszza menne és egy esőztetövel a belsövel szembe átlosan. Így körbe keringene a viz.Valahogy így gondoltam.De lehet hogy nagy baromság!!!!
2012. dec. 5. 13:55
 12/18 anonim ***** válasza:

De ha simán ráhúzol egy esőztetőt, vagy egy gumicsövet amit telefurkálsz lukakkal, akkor már nem lesz nagy sodrásod.

[link]


Azt nem értem, hogy hova vezeted ki, kívül mit csinálsz vele? Kívülre raknál valami tartályt, szűrőanyagokkal?

[link]

2012. dec. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Vagy azt akarnád átvezetni a 70 literesbe, amit kivezetsz felül? Mert ha igen, azt visszavezetni nem fogod tudni normálisan, a másik akváriumból.
2012. dec. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
teloval felvettem de hogyan küldjem hogy lásd te is?
2012. dec. 5. 14:32
 15/18 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, ilyet akarsz?

[link]


Ide fel tudod tölteni:

[link]

2012. dec. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Ha a privát üzire kattintok akkor nem megy el neked e-mail-be.MERT ez mp4 video.Ilyet még nem csináltam hogy videot osszak meg. de nem igy van ahogy rajzoltad de tetszenek az ötletek.
2012. dec. 5. 14:49
 17/18 anonim ***** válasza:
hát én sem tudom hogy kell átküldeni.
2012. dec. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 bamboochatheone ***** válasza:
Tedd fel youtube-ra privát videóként így csak az fogja látni akinek van linkje.
2012. dec. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!