Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi költözött a kövekre?

YourDestiny kérdése:

Mi költözött a kövekre?

Figyelt kérdés

Sajnos csak ilyen kép van, de legalább látni:


[link]


A lényeg, hogy lassan befedi az egész felületet. Nem mintha zavarna, ellenkezőleg, marhajól néz ki, akár egy laza gyep, csak kíváncsi vagyok, hogy mi lenne ő. Valószínűleg alga, de milyen? Hogy mitől nőtt, azt tudom. Az aktínikus kék cső keltette életre, csak kéne valami infó róla.



2012. dec. 5. 18:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem ehhez a Beard Algához eléggé hasonlít mikor rendesen meg van nőve, és ilyen sötétzöld az igazi színe:


[link]


Csak itt nem írják, hogy ez tengeri, vagy édesvizi, vagy mi a bánat, ha lejjebb tekersz. De azt írják, hogy 3 centire nő. Hát szóval nemtudom. Szerintem várj még hátha a tied is hosszabb lesz.

[link]

2012. dec. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Ez világos zöld, és olyan pihe az egész. Nem tudom bántsam-e, vagy szarjak rá. Két dolgot kéne tennem: kicserélni a kék csövet és lekaparni arról a három kőről, ahol legelészik, vagy szarni rá, és csináljon, amit akar, amíg a köveken kívül mást nem buzerál. Te piszkálnád?
2012. dec. 6. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!