Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan tartsam?

Lala6 kérdése:

Hogyan tartsam?

Figyelt kérdés
Ma meglepetésemre beállítottak 2db márványrákkal.Van egy 40l-es akim amibe bele tudnám rakni szivacsos szűrővel.Elég ez nekik?A múltkor írtátok elég könnyű tartani és szaporítani.Amúgy nagyon tetszenek nincs szívem megválni tőlük. ha tudtok mindent írjatok tartás etetés stb... Ja és műanyag cserépből meg üres halkajás pekerályból csináltam búvóhelyet.Komolyan már nyitok egy akvarisztikai boltot. :)Amúgy mekkorák lesznek?A szaporítás is érdekel mert ha elég van még egy 20l-es akim szaporításra.

2012. dec. 5. 21:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

1db-ot tartani okés, de mikor ezek ketten ivarérettek lesznek, össze fognak verekedni. Szóval olyan fél évig tudsz kettőt együtt tartani max. Utána gyilkolni fogják egymást.


Tubifexet megeszik.


Most én a nagy rákomnak, másfajta rák, de mindegy, tegnap adtam fagyasztott hekket nyersen, mert mi is ettünk csak mi sütve. Na szóval megette és még él. Örült neki.

2012. dec. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

A Sera crabs natural -t is szeretik.

[link]

2012. dec. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Mikor lesznek ivarérettek? Most kb. 6 cm-esek, és már most "gyilkolják" egymást. Nem tudom, mennyi idősek lehetnek. Úgy kaptuk őket, hogy az egyiknek hiányoznak az ollói!!!!
2012. dec. 5. 22:02
 4/18 anonim ***** válasza:

Hát akkor azért, mert a másik levágta neki. Akkor már most külön kéne rakni akkor a kettőt, vagy add el az egyiket.

Visszanő az ollója 2 hónap mulva kb, de ha a másik mindig szadizza, akkor nem fog.

2012. dec. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Vagy valamivel válaszd ketté az akváriumot, mittudomén üveglappal. Bár akkor sok helyük nem marad, de legalább nem tudják kinyírni egymást.
2012. dec. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
vagy az egyiket tartsd lavorba :)
2012. dec. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hát akkor sajna valahogy meg kell válnom az egyiktől. :( CSAk az a gáz hogy ismerősömék pesten voltak onnan hozták én meg soproni vagyok és itt nem foglalkoznak ilyen állatokkal csak díszhal.MOST BAJBAN VAGYOK!!!!!
2012. dec. 5. 22:39
 8/18 anonim ***** válasza:
Akkor egyiket tedd egy lábosba és tedd azzal együtt a kádba, úgy csak nem tud meglógni. Aztán majd kitalálsz valamit.
2012. dec. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
vagy vödörbe
2012. dec. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Okés csak az a baj hogy levegőztetöm nincs és fedö is kellene mert cicusaim is vannak hülyén néznének ki az orrukon egy rákkal.:D DE a 20l-esbe betudnám rakni csak meddig bírná levegőztető nélkül azt nem tudom.
2012. dec. 5. 23:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!