Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van egy gyönyörű fiú bettám....

Van egy gyönyörű fiú bettám. Tenyészteni szeretném. Abban kérnék segítséget hogy ezt hogyan tegyem. Olvastam erről de szeretnék minnél többen megtudni. Illetve hogy a kicsi fiúkat mivel etessem és hogy tartsam hogy olyan gyönyörű úszója legyen?

Figyelt kérdés
2012. okt. 2. 21:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha olvastál róla mást nem igen lehet mondani. 2 szép kislányt keresnék neki mert lehet hiába mondják, hogy a lányok egyformák. Én vagy fagyasztott vagy élő eleséget adnék neki. Artémia sórák, szúnyoglárva, tubifex, élve fagyasztva. Sokan mondják nem igaz, hogy a Sera Bettáknak való lemezes táp színi is ad és egészségesebb mint s többi de szerintem ez nem igaz, én adok a halaimnak és van benne valami, szebbek és egészségesebbek. De az csak az én véleményem.
2012. okt. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!