Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 30 literes akváriumban hány...

30 literes akváriumban hány halat tarthatok, milyen párosításban?

Figyelt kérdés

Kaptam egy akváriumot, szűrő, melegítő, aljzat, vizinövények vannak benne, és barna vizicsigák. Az akvárium vize eddig egy hete "érik".

Tetszenek az endler guppik, galaxy razbórák, törpe szívóharcsák,törpe razbórák (zöldsávos is).

Tetszenek az ancik, és a neonhalak is, de nekik -ahogy olvastam- nagyobb térre van szükségük.

Milyen halak vannak még, amik jól éreznék magukat egy ekkora akváriumban? A kicsi halak tetszenek nagyon.

Ezeket a halakat milyen párosításban tarthatom, milyen számban?

Endler guppiból tarthatnék csak hímet?

Teljesen kezdő vagyok, bármilyen tanácsot szívesen fogadok.


2012. dec. 6. 13:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Most viszont ha csak azt nézem, hogy a vízminőséget mennyire tudod fenntartani 30 literben, azért abban már fent lehet. Néhány kis apró haltól nem fog leromlani. Sokkal jobban leromolhat akkor, ha elkezd benne szaporodni a rengeteg garnéla, vagy rengeteg csiga. Tehát arra úgy azért ügyelni kell. Ne legyen benne túl sokminden. Növényből lehet sok, mert az segít tisztán tartani a vizet, ha van egy megfelelő világítás rajta.
2012. dec. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kimerítő választ. Azt hiszem endler guppira esik majd a választásom, remélem jól érzik majd magukat.

Növényből sok van szerencsére, a világítás is jó elvileg.

2012. dec. 6. 17:22
 13/15 anonim válasza:
[link] megfelelő lenne? hány guppit lehetne benne tartani?
2015. febr. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
hoppá bocsánat nem ide akartam az előzőt küldeni
2015. febr. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
az előző kommentetet nem ide akartam küldeni bocsánat
2015. febr. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!