Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ma kaptam egy 112 literes...

Ma kaptam egy 112 literes akváriumot 5 vitorláshallal és egy pár algaevő harcsával. Mire kell odafigyelnem?

Figyelt kérdés
Esetleg milyen hal kerülhetne még melléjük. Kaptam hozzá eledelt is az előző tulajtól, de mit szeretnek enni?
2012. dec. 10. 19:26
 1/3 YourDestiny ***** válasza:

Vitorláshalból egy párt lehet tartani 150 literen. Ha kiválik a pár, a többit terrorizálni fogják. Nos, sok mindenre kell odafigyelned. Legfőképp a vízre, szűrésre. Ajánlom figyelmedbe a két e-könyvet:


[link]


[link]

2012. dec. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már így kaptam őket...az előző tulajnál évekig éltek boldogságban. És igy az eltelt idő alatt se bántották még egymást pedig már elég nagyon és már párt is találtak.
2012. dec. 10. 20:02
 3/3 anonim ***** válasza:
A karcsú díszmárnát nem bántják, de az egyik vitorlást eladhatnád és akkor 2 pár lenne, az 5-ödik nem lenne egyedül, lehet valakinél valahol máshol találna magának párt.
2012. dec. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!