Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Algaevő harcsával mit tehetnék...

Algaevő harcsával mit tehetnék éhenhalás ellen?

Figyelt kérdés

Van egy kisebb akváriumom, és van benne egy darab algaevő harcsa. Van páncélos harcsa is, és több normál, úszó hal. Az üveg tiszta,a növény is, és a kis tapadós harcsám sovány. Vettem külön tápot neki, de nem látom hogy nőne, hízna. Egy szegény már éhen pusztult.


Mit tudnék csinálni?



Előre is köszönöm!



2012. nov. 18. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
forrázott zöldségek. pl ubi, saláta, spenót :)
2012. nov. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

a hal nagyon kicsi...azt hogy enné meg?

És csak így dobjam be neki ?

2012. nov. 18. 21:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Fogod a zöldséget, megmosod, ha olyan, akkor levágsz belőle egy szeletet, leforrázod, lehűtöd, aztán villanyoltáskor berakod az akváriumba. Ha van maradék, reggel kiveszed.


Pont ugyanúgy eszi, mint az algát, rácuppan és elrágcsálja. Így: http://www.youtube.com/watch?v=0t7MFh3kHPI


Nálunk egyébként a spenót és a cukkini a menő (:

2012. nov. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kzs ***** válasza:

Én úgy szoktam az uborkadarabokat odaadni, hogy mikrohullámú sütőben kicsit megmelegítem (hogy enyhén rotyogjon), majd hideg vízzel leöntöm.

Így már le fog süllyedni az uborkadarab az akvárium aljára.

2012. nov. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ezek a növénydarabkák nem szennyezik be a vizet? Nem lesz gond belőle?
2012. dec. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nekem bezavarosodott a viz :S
2012. dec. 7. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!