Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Találtam víz alá meríthető...

Találtam víz alá meríthető fénycsövet. Megnéznétek? Jó? Mitől függ milyen színű kell nekem?

Figyelt kérdés

[link]


Nem drága, plusz világításnak gondolnám. De miért színes? Milyen színt érdemes venni? Számít ez a növényeknek vagy ez nekik hasznosíthatatlan?



2012. dec. 11. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ezekért nem vagyok oda mivel nem természetes szint ad! elcsunyitja az aksit én meglátásom szerint:S a növényeknek se a leg jobb mert nem ad le akora fényt mint a rendes! de izlések és pofonok!:) mellesleg a fény a te saját szemedet is fogja bántani mivel ha beleteszed azt nem takarja el hanem minden fele világít majd és kelemetlen lessz neked:S ha érted h h értem:S:)
2012. dec. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ahogy írják is, ez inkább csak hangulatvilágítás, de nem igazán jó ezzel megoldani a világítást. Ez csak amolyan "flanc", alapvetően nincs rá szükség, és világításnak sem az igazi.

Ha mégis ilyet szeretnél venni, szerintem fehér, kék és hasonló (talán még a zöld) )színekben gondolkodj, semmiképpen sem pirosas vagy hasonló színekben.

De szerintem keress valami mást, mert ebből valószínűleg többet is kellene venned, hogy rendes világítás legyen.

2012. dec. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 YourDestiny ***** válasza:
Én leginkább csak olyan éjszakai dísznek nevezném, ha egy gyengébb teljesítményűt beteszel és eldugsz egy nagyobb akváriumba.
2012. dec. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezen volt egy kompakt izzó,

hátul pedig papírhenger félbevágva, és alá tettem egy fehér + egy rózsaszín csövet.

[link]

2012. dec. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy fehér cső önmagában:

[link]


2 fehér cső:

[link]

[link]


egy rövidebb kék + egy hosszabb fehér cső

[link]

2012. dec. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Frontosa ***** válasza:
100%

Nem kell beletenni a vízbe. Elég beragasztani a tetőbe, adnak hozzá 2 gumitappancsot is (ezeket ragasztani). Ha FBS-el ragasztod, később könnyen levehető.

Arra jó, ha ki szeretnéd egészíteni a már meglévő világítást, de önállóan világításnak nem alkalmas. Nekem van bent a tetőben 2 kék (sügeresben), külön időkapcsolón, ezek később kapcsolnak be és később kapcsolnak ki mint a főfény, szép is és megvan az átmenet, nem zuhannak a halak egyből sötétségbe.

Üdv,

2012. dec. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hable,

ezek az akváriumok meseszépek!!! Köszi a képeket!


Mindenki másnak is köszönöm a válaszokat, mentek a zöld kezek!

2012. dec. 12. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!