Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kismollyk születtek, mit tegyek?

Kismollyk születtek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ma vettem észre 4 db kishalat az akváriumban, szerintem az egyik bronz molly gyerekei lesznek, mert ő meg sokkal karcsúbbnak tűnik, mint eddig.

Viszont nem tudom elkapni a kicsiket, egyszerűen túl gyorsak, ráadásul vagy a vasfa repedéseibe, vagy a növényekbe bújnak.

Az akvárium 100x50-es, úgyhogy fél óra hajkurászás után feladtam.

Van esélyük felnőni?

Nem hiszem, hogy túl lenne telepítve az akváriumom 6 neon, 5 guppi, 3 ezüst és 2 bronz molli és 2 xiphó van benne, plusz egy pézsmateknős (ő nem vadászik soha, a xiphók egy éve megvannak).



2012. dec. 14. 14:44
 1/3 anonim válasza:

50%-50%, hogy túlélik, de az lenne a legjobb ha tényleg áttudnád rakni egy másik akváriumba vagy befőttes üvegbe őket és baby haltápot adni nekik.

A Sera-nak van ez a halkajája és az én kis guppyaim nagyon szerették.

2012. dec. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy jó lenne, de egyszerűen nem találom őket, mert nagy az akvárium, és bujkálnak.

Én is attól félek, hogy éhenhalnak, mert nem mernek előjönni enni.

2012. dec. 14. 14:57
 3/3 anonim válasza:
Beföttes üvegbe ne tedd,elferdül a gerince.hát a teknösödet vedd ki és vegyél egy keltetöt,én is abban nevelem a guppikat,remekül megvannak :)
2012. dec. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!