Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Harcsa ölt már meg embert?

Harcsa ölt már meg embert?

Figyelt kérdés
Mármint azt hallottam, hogy a bányatavakban óriásira megtudnak nőni akár egy cápa stb. És azt is hallottam h húsevő. Akkor elvileg embert is ehet?
2012. dec. 15. 19:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

azt nem tudom, hogy embert tud e ölni...de én láttam akkorát kifogva, amiből kinézném, hogy egy kisgyereket simán leránt a víz alá (hogy megeszi e az mástészta) sőt akár egy úszni nemtudó felnőttet is.


unokatesómék horgászversenyen voltak egy tavon amit inkább nem nevezek nevén. és ott egy versenyző egy hatalmas harcsát fogott. mivel ő a tó legendás harcsája (a helyi legenda szerint száz éves is elmúlt, ami persze butaság...de ezért legenda a legenda:)), ezért visszaengedték a teljesen legyengült halat (aki persze amint vízbe ért, hirtelen magához tért és sietősen távozott). azóta többször is látták a nyári napsütésben unokatesómék miközben vadászott valamire. de én azóta csodálom ezeket a halakat...nagyobb volt az a harcsa, mint a szekrény méretű pasi aki kifogta....elképesztő...


mondjuk én kétlem, hogy egy harcsa le tudna nyelni egy embert hiszen a cápa is csak darabokat tud kitépni az áldozatából és azért egy cápának durvább fogsora van :) jó persze, egy frissen kipottyantott csecsemőt még talán le tudna nyelni. de ki az a baromállat aki egy max 1-2 hetes csecsemőt elvisz uszikálni valami jó mély tóba? :O

2012. dec. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Engem sügértámadás ért egy bányatónál :D A kis piszkok elkezdtek csipkedni. kb. 8-10 cm-es kisebbek nagyobbak egyaránt elég szórakoztató volt :D

A harcsatámadásról ugyan nincs tapasztalatom/tudomásom de engem én is elgondolkoztam már rajta amikor a több mint 2m-es példányokat mutogatják.

2012. dec. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki:)
2012. dec. 17. 17:43
 14/17 anonim válasza:
60%
nalunk volt ilyen de mar kifogtak szerencsere! 6-eves gyereket olt meg mikor a szuleivel voltak furdeni ahoz a tohoz
2012. dec. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
kb 3-4 meteres volt es 60 kilo folott
2012. dec. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

ezt olvassátok el: :)

[link]

2013. júl. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
2014. nov. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!