Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit gondoltok erről az aquater...

Mit gondoltok erről az aquaterráriumról?

Figyelt kérdés
[link]

2012. dec. 16. 18:49
1 2 3
 11/23 YourDestiny ***** válasza:
Anaerob már anaerob, ám ha észrevetted, fentebb azt írtad, hogy a nitrifikáció aerob környezetben történik, ami ugye egyenlő az oxigéndús környezettel. A szűrőközegben aztán marhára oxigéndús a környezet, meg marhára az is lehet, ha azok a bacik szén-autotrófok. Akkor ki is írt baromságokat? Vita lezárva.
2012. dec. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Nem akarok kötekedni de azért ne felejtsétek hogy teknősröl beszélünk és nem diszhalakról:-D....
2013. jan. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

# 11


TE beszélsz baromságokat.


Igen, a NITRIFIKÁCIÓ aerob környezetben megy vége. Míg a DENITRIFIKÁCIÓ anaerobban!


Lehet nem vagy tisztában a nitrfikiáció és denitrifikáció fogalmával.

2013. jan. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 YourDestiny ***** válasza:
Ember, használd már a google-t, könyörgöm! Egy szinttel tovább kéne lépni az alap biológiától, mert ez nem ilyen egyszerű, mint ahogy te elképzeled. Szóval írd már be a keresőbe, hogy akvarisztika, nitrifikáció... vagy segítség kell hozzá?
2013. jan. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Ember, én nap mint nap ÉPÍTEK ilyen szűrőket, meg ne magyarázd már nekem, hogy nem működnek.


jesszus...

2013. jan. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 YourDestiny ***** válasza:
Sok eladó dolgozik akvarisztikában is, mégsem konyítanak a hobbihoz sz@rt se. Szerintem a témából elég lesz ennyi.
2013. jan. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 YourDestiny ***** válasza:
Meg szűrőt építeni egy dolog. Egyébként tisztában vagy azzal, mit takar a fakultatív anaerob életmód? Itt ne a 8. osztályban tanult biológiát vedd már alapul légyszíves. Szűrőt épít, de nem tudja mi folyik bene, besz@rok...
2013. jan. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 YourDestiny ***** válasza:
Értem én, hogy te tisztában vagy azzal, hogy a nitrifikáció egyenlő az anaerob környezettel. Viszont nem vagy tisztában a baktériumok életmódjával, így ne a normál körülményekre alapozz. Felesleges erről vitázni.
2013. jan. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 YourDestiny ***** válasza:
az első sorban *egyenlő az aerob környezettel
2013. jan. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 YourDestiny ***** válasza:
Mármint a baktériumokkal kapcsolatban a szűrőben működő konkrét fajokat értem.
2013. jan. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!