Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Segitséget kérek én már nem...

Viczena jozsef kérdése:

Segitséget kérek én már nem tudok mit csinálni?

Figyelt kérdés
1,5 hete darakórosak lettek a hallaim.Vettem sera costapur gyogszert mindent ugy csináltam ahogy levan irva meg amit itt olvastam egész nap.semmi változás minden nap vagy minden más nap meghal valamelyik halacskám.

2012. dec. 19. 18:49
 1/6 A kérdező kommentje:

fény nincs szürö nincs 30fokon a melegitö full levegöztetésen megy az egesz aksi

én már nem tudom mit csináljak nincs másik akváriumom amibe karanténozhatnám pár hétig a halakat!

Hable Platypus Murr vagy még aki profi ebbe kérlek segitsetek!

2012. dec. 19. 18:53
 2/6 anonim ***** válasza:

Van olyan előrehaladott állapot, amikor már nem segít a gyógyszer, de hogy semmi változás ne legyen, az durva.

Nincs lejárva a gyógyszer szavideje?

Ennyi idő alatt simán el kellett volna pusztulniuk a parazitáknak.

Ugyanúgy pöttyösek a halak? Ilyet még nem láttam.

Amúgy a parakill szerintem jobb.

2012. dec. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen ugyan ugy söt még a többi re is megy átt naprol napra
2012. dec. 19. 19:50
 4/6 A kérdező kommentje:
nincs lejárva 2015ig jo
2012. dec. 19. 20:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Eteted őket közben? A vizet cseréled minden 3. nap?


Sajnos a hőmérséklet emelésével az ammónia gyorsabban mérgez, és mivel nincsen szűrés csak óvatosan szabad etetni. Rossz vízminőségnél a gyógyszer sem használ.


Próbálj meg új vizet csinálni, pl. egy vödörbe, a halakat rakd egy kisebb edénybe kevés régi vízzel, és folyamatosan rakj bele az újból, majd rakd be őket a vödörbe. Utána tisztítsd ki az akváriumot és rakd vissza őket és csináld a kezelést tovább.

2012. dec. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pontosan, parakillt is vegyél, add nekik folyamatosan a gyógyszert, de nem biztosan árt nekik a szűrőhiány is. Nem is tudom, levegőztetőd már van? :D Már nem emlékszem mit írtál, de ezeket mindenképpen be kéne szerezni mert ammóniamérgezésben, oxigénhiányban úgyis meg fognak halni.
2013. jan. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!