Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » "Tüskéi" vannak az alganyalomn...

"Tüskéi" vannak az alganyalomnak? Megeszik mas halakat? Biztos hogy anci ez? Nem vagyok otthon.

Figyelt kérdés

Anyum mondta hogy nagyon nagy es nagyon agressziv. Es hogy elbujik es letamad mas halakat - voltak kishalak ezert kerdeztem hogy mi van otthon es mondta hogy van ami nagyot nott de van amit megettek :(


Es hogy az alganyalo tok para. Meg rad is beduhodik ha nezed es ilyen tuskei jonnek ki? De ezt a kishalak nelkul is csinalta elotte.


Asszem kinotte az akvariumot meg hazauzenek hogy a kis most mar nagyhalakat probaljak elajandekozni mert igy sokan vannak...


2012. dec. 22. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:

mekkora az akvárium?

milyen halak?

milyen szűrés?

2012. dec. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Darkkingdom ***** válasza:
A milyen halak és mekkora aksi kérdésből csak az derülhet ki hogy miért viselkedik agresszíven!Szűrés most "nem lényeg" mert nem ez a kérdés de alap infónak jó! AZ állítólagos "Tüskék az adott hal fején vannak!Akkor az csak annyi hogy egy HÍM Anci!Valószínű kis akváriumban van, ha lehet tippelni én 30literest tippelek de majd kiderül!Védi a területét!Halakat csak akkor eszi ha már elpusztult!Élő halra táplálékszerzés céljából nem megy neki!
2012. dec. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

52 liter. a kishalak miatt valoban zsufoltan lehetnek nem tudom most hanyan vannak... :( mar lassan 3 honapja nem voltam otthon...


egyebkent:

3 platti volt - most ezek tobben lehetnek joval

6 neon

1 anci

4 ekfoltos

utolag tudom hogy a neont es az ekfoltost elbasztam mert egybol kellett volna tobbet venni...


buvohelyek voltak.


am van egy keramia kozepen egy fa azt szereti ha oldalra tetem akkor lehet nem megy neki mindennek ami az alvarium kozepe tajan eluszik? hanem mondjuk egy sarkot tud magaenak?


az uj halakat pedig el kell adogatni ugye? nem maradhatnak sokan?

2012. dec. 22. 15:53
 4/6 Platypus ***** válasza:
Na pontosan ezért kell az ancit 90 liter fölött tartani. Az ivarérett hímek védik a területüket, és ezen belül támadják a többi halat. 50 akárhány literben állandóan szekálni fogja a többieket.
2012. dec. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

fasza... :(

pedig mondtam a sracnak hogy hany literbe veszek -__-

amig kisebb volt minden okes volt.

anyum azt mondta mar brutalis nagy kertem fotot de meg nem

kuldtek...

ah el se merem kepzelni milyen lehet most az akvarium. lehet inkabb el kene adnom mert meg vagy aprilis-majusban lesz kulfoldon sajat lakasom...:( nem tudom :(((


van vmi brutal szuro ami vizcsere nelkul is tisztan tartja az akvariumot? tudom eleg hulye kerdes de csak van vmi profibb cucc?

2012. dec. 23. 12:13
 6/6 bamboochatheone ***** válasza:
Ilyen kis méretben sajna muszáj vizet cserélni. 200 liter fölött lehet elnyújtani a vízcseréket, de ott is csak jó szűréssel.
2012. dec. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!