Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek? így jó? Minél...

Szerintetek? így jó? Minél több véleményre vagyok kíváncsi.

Figyelt kérdés

Hát akkor ez az akvárium lenne ezekkel szűrökkel [link] +EHEIM Professionel 2224 külső szűrő a válaszolók szerint így jó lesz az aksi


akkor ilyen halakra és növényekre gondoltam:

1db hím betta

7db serpa lazac

7db platti

talaj lakónak meg egy pár közönséges harcsa


növények:

3 tő fodros vízikalász

4db gömbmoha

2 tő csípkés vízipáfrány

és forrásmoha ezt fára szeretném felrögziteni és az is érdekelne hogy tehetek fát az akváriumomba úgy hogy ne szennyezze a vizet és ne ártson a halaknak..



#kiváncsiság #minél #véleményre
2012. dec. 28. 07:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a világításod kevés. Kellene még bele egy fénycső.Meg ha rám hallgatsz akkor külön veszed meg a dolgokat. Nem ebbe a szettbe. Mert ha belegondolsz és mondjuk vennél még egy fénycsövet, lehet hogy bele se tudod szerelni a gyári tetőbe,vagy ha igen akkor csak vmi nagyon nagy barmolással :D. Kellene akkor még mondjuk egy 5 darab páncélosharcsa alulra meg valami algázó.
2012. dec. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Platypus ***** válasza:

A világítás tökéletes ezekhez a növényekhez. Igényesebb fajokhoz már tényleg elég gyenge.


Szerintem a választott halaid esztétikai szempontból nagyon nem illenek össze, de egyébként működőképes ezzel a szűréssel. Ízlésről meg nem vitatkozunk :)


Az akváriumi fák nem ártanak a halaknak, bár a legtöbb barnítja egy kicsit a vizet. Ez aktív szénnel megelőzhető. A red moor gyökér nem ereszti a színét.

2012. dec. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!