Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rettenetesen fontos, kérlek,...

GPM kérdése:

Rettenetesen fontos, kérlek, olvassátok el, minél több véleményre van szükségem! Kér ide egy kérdőjelet, úgyhogy ittvan? (lent)

Figyelt kérdés

Párom szex közben kicsit "lelankadt", ezért levette az óvszert,hogy kézzel helyreállítsa. aztán ugyanazzal a kezével megujjazott (egy ujjal.) és most aztán para van, mert nem nagyon tudjuk megítélni,hogy van-e egyáltalán esély arra,hogy terhes vagyok vagy nincs. sok helyen olvastam,hogy az előváladék nem tartalmaz spermiumokat, meg amúgy sem közösültünk óvszer nélkül,csak az ujját dugta be. peteérésem nem volt, kb. 3-5 napja járt le.


vélemények? csúfolódás, ironizálás meg miegyéb nélkül,kérlek..


2011. aug. 3. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ezután visszarakta a gumit, és úgy folytattátok, akkor szerintem nem lehet gond.
2011. aug. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, g így nem eshettél teherbe.
2011. aug. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
visszarakta a gumit,persze.
2011. aug. 3. 22:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én párom soha de soha nem ment el bennem megszakításosan sexeltünk 3 évig és nemvolt gond sokáig,aztán 3 év után terhes lettempedig mindig időbekiszállt.Ennyit arról hogy az előváladékban nincs sperma.............
2011. aug. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, sokan mondanak sokfélét, meg hogy rengeteg minden befolyásolhatja,hogy tartalmaz-e spermiumokat (kezdve ott,hogy egyénfüggő, egész addig, hogy nem mindig életképesek a spermiumok.)

nálunk nem volt megszakításos közösülés,egyszerűen csak megujjazott.

sajnálom,hogy baleset történt nálatok :|

2011. aug. 3. 23:50
 6/7 anonim ***** válasza:
23:02 vok nem kell sajnálni már nem bánom bár jöhetett volna később egy kicsit de imádom mára 2 éves és nem bántam meg hogy megmaradt)))))
2011. aug. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
óóó akkor nincs baj, sőt :D
2011. aug. 4. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!