Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Márványsügérrel milyen különle...

Márványsügérrel milyen különleges kinézetű halat lehet tartani?

Figyelt kérdés
pl:márványos kígyófejőhal,papagáj sügér.....stb.fiatal példányról van szó csak 12cm

#putamadre
2012. dec. 28. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Piránya.
2012. dec. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kzs ***** válasza:

Mekkora az akvárium?

Úgy 1000 literbe rakható hozzá leopárdsügér.

Nagyon szép hal, viselkedésre, nagyságra is hasonló mint a márvány.

2012. dec. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ismerem a leopárdot de nem kifejezzetn ilyenekre gondoltam hanem mondjuk angolnák vagy valami ilyenre leginkább
2012. dec. 28. 12:27
 4/5 Cerberosz ***** válasza:

mintha már valami ilyesmire írtam volna XD piranhát nem lehet kedves első.... papi mehet, kígyófejű meg lutri, vagy megeszi vagy elvan vele... a példánytól függ... de hogy a márványos melyik fajt takar azt nem tudom én így még egyiket sem hallottam. De ha jól tudom már tilos a tartása/behozatala, ettől függetlenül higgadtan árulják/tartják elég sokan. Amúgy mindenképpen kis fajtával próbálkozz, mert a márványodból könnyen kaja lesz... ja ha kicsit veszel akkor is hihetetlen gyorsan nő és emlős húst ne adjál neki mert deformált lesz.

Channa bleheri esetleg

Parachanna africana inkább az előző

Channa maruliav őt véletlenül se baromi nagy lesz.

Channa asiatica necces

Channa aurantimaculata nem ismerem

van ezeken kívül még rengeted faj, amiről tudomásom van az az északi kf. és az óriás kf. ezeket is ellehet felejteni.

2012. dec. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
és valami angolna nincs esetleg vagy valami kisebb késhal?
2012. dec. 28. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!