Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy 60 literes akváriumba...

Egy 60 literes akváriumba megfelelő ez a felszerelés? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

A felszerelés: Pacific akváriumfűtő 20-34 fok hőmérséklet tartományban működik, Pacific szabályozható szűrő elméletileg 50-100 literes akváriumhoz, teljesítménye 200-400l/óra.

Ilyen a szett amim van, de kicsi ez az akvárium és 60 literesre cserélném és az érdekelne, hogy tetőn és lámpán kívül a többi maradhat e:

[link]


2013. jan. 2. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Hello.


Én írtam az előző kérdésedhez. Akkor ezek szerint megkaptad ezt az akváriumot?

A fűtőről azt kéne kiderítened, hogy hány W-os? Ha 25, akkor is fel tudja fűteni a 60l-es akváriumot, csak lassabban, így többet fog működni, több áramot fogyaszt. Ha 50W-os, akkor tökéletesen megfelel.

A szűrő: hát, 60l-es aksihoz én kevesellem. Mondjuk ha új akváriumot veszel hozzá, a szabvány méret 54l szinte minden boltban, azaz 60x30x30 cm-es. Ahhoz nagyjából elég lehet, ha nincs más. Viszont akkor úgy kell betelepíteni, hogy ne terheld le nagyon a vizet. Mivel ezelőtt említetted, hogy bettát mindenképp szeretnél, ezért mellé más halat csak keveset rakhatsz ezzel a szűrővel. Mondjuk 54l-be amúgy se lehetne olyan sokat.


Az ezelőtti kérdésnél összeválogatott cuccok hogy tetszettek?

2013. jan. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 54 literbe van 450l/h -ás fan2 szerintem 60 literbe kevés a 400l/h és a pacific szűrőnek a szivacsa is elég kicsi.
2013. jan. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kevés!!4* szűrést minimumnak írtam de ez még azt sem éri el!

És ahogy az előző nagyjából írja ez nem azért tud kevés l/h-t mert mást tud hanem azért mert olcsó és egyszerű!

2013. jan. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez egy játék akvárium, ebből, semelyik technika nem elég egy 54 literesbe.
2013. jan. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!