Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Jo lett ez igy?

Viczena jozsef kérdése:

Jo lett ez igy?

Figyelt kérdés
vélemények
2013. jan. 3. 20:43
 1/6 A kérdező kommentje:
2013. jan. 3. 20:43
 2/6 _.-Akv-._ ***** válasza:

Szerintem kicsit sok féle halad van :)

De kinézetre nekem tetszik :D

2013. jan. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Borzasztóan vegyes és nagyon kevés a növény. Ez így nagyon amatőr és egészségtelen. Van hova fejlődni, ne haragudj.

Magával a kinézetével nincs problémám, nem giccses a hátteret leszámítva, de alapvető dolgokkal vannak problémák.

2013. jan. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Olvasgass ezek között a naplók között. A Te akváriumodba teljesen felesleges a co2, hiszen javarészt halak vannak, akiknek semmi szükségük rá (sőt, némelyik könnyen el is pusztul tőle) a növényeid pedig olyanok, amiknek tökmindegy... Így ránézésre nincsenek nagy/közepes igényű növényeid.


Ráadásul co2 mellé elengedhetetlen a megfelelő világítás, ami azt jelenti, hogy kb 1w/l. Nekem a 60 literes aki fölött van 2*24 watt világítás.

2013. jan. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Frontosa ***** válasza:

A halválasztással vannak a legnagyobb bajok, alaposan túl is vagy telepítve. Csapathalakból csak mutatóban van. A kevesebb néha több, rengeteg faj kevés egyede. Sokkal jobban mutatna egy fekete vagy világoskék kartonlap, és sötét aljzat de ez szubjektív, ha neked így tetszik akkor legyen így. Halfajokból pedig néhány faj kisebb csapathalból, több egyedet kellene telepíteni, szumátrai nem kell. Egyébként kezdésnek nem rossz, majd alakul ez, én sokkal rosszabbúl kezdtem 20 éve. =)

Üdv,

2013. jan. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

08:35 vagyok, a link lemaradt:

[link]


Ezeket olvasgasd, és sokat fogsz tanulni :)

2013. jan. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!