Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy 40x40x50 es akvárium...

Egy 40x40x50 es akvárium kijön max 50ezerből kompletten?

Figyelt kérdés

Csináltatni akarok egy ilyen méretű akváriumot, inkább dísznek mint halaknak.. de mondjuk ha kijön az ár úgy, hogy tudok venni egy jobb szűrőt akkor tartanék benne halakat! Ha gyengébb szűrésre futná akkor max garnélákat!


Lényeg, hogy az akváriumot megcsináltatnám 7ezerből azaz maradna 43 ezer egy jó szűrőre egy jó lámpára de úgy, hogy a berendezést is ebből akarom fizetni! (talajt, és növényt nem tudom, hogy milyen legyen de viszont vasfát és sok sok mohát szeretnék!


2013. jan. 4. 07:17
 1/9 _.-Akv-._ ***** válasza:
2013. jan. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 _.-Akv-._ ***** válasza:
Szerintem semmit sem hagytam ki, ha igen szóljatok :D
2013. jan. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ebből nem sokat értettem! de a lényeg h akkor ki jön ?:D de ha 40ből kijön akkor mondjuk a szűrő meg a lámpa lehetne komolyabb? mert pont 50ezret szánok rá! :D nem akarok se többet se kevesebbet! megvan ez a pénz az akváriumra és úgy akarom h ha lehet ennyiből akkor jobb minőségűt vegyek! :)
2013. jan. 4. 07:31
 4/9 anonim válasza:
0%
nemjön ki 100ezer minimum
2013. jan. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mit nem értettél ezen öcsém? ott van minden ami kell hozzá és a végösszeg ami 33 ezer, ezen mit nem lehet érteni????
2013. jan. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*39 ezer
2013. jan. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Frontosa ***** válasza:
2013. jan. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Frontosa ***** válasza:

Ha megelégszel alacsony fényigényű nővényekkel akkor 112 literesre is futja külső szűrővel:

[link]

[link]

És még marad egy 5000-es halakra vagy fűtőre.

Üdv,

2013. jan. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 bamboochatheone ***** válasza:
Szerintem kijön. Ez mindössze csak 80 literes. Elég bele egy JÓ(!) belsőszűrő. Ezen ne spórolj mert utána csak a gond lesz belőle. [link]
2013. jan. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!