Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hangos a szűrőm. Mit csináljak...

Hangos a szűrőm. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Tegnap délután csináltam meg az akváriumomat (berendezés, meg minden), akkor még csendes volt, szinte nem hallottam, hogy megy, de ma délután meg már nagyon hallani.. :( a szűrő teteje kilógott kb. 1,5 cm-re és lehet hogy ez volt a baj? Mert valahol olvastam hogy a víz adja a kenést a forgó részének. Ma lejebb raktam, de ugyanolyan. Mit csináljak? A szűrőm: resun p-400
2013. jan. 6. 21:45
 1/6 anonim válasza:
szerintem hiába rakod vissza ha bekapcsolva volt víz nélkül akk ha letört egy fogaskerék vagy lekopot akk annak már annyi ezért kell először a használati utasítást elolvasni
2013. jan. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ennyi kilógástól még nem lenne szabad, hogy tönkremenjen.

Ki kellene venni, szétszedni, kivenni a rotort, átöblíteni az egészet. Aztán vissza, víz alatt feltapasztani, elindítani. Aztán hagyni egy kicsit, hátha elhalkul.

2013. jan. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 YourDestiny ***** válasza:
Azt csinálsz vele, amit akarsz. Nekem is volt egyszer Resunom, teljesen új, és néhány nap után hangos volt, mint valami traktor. Rossz kialakítás, borzasztóan rossz minőség. Sajnos, de ez van. Olcsó húsnak híg a leve.
2013. jan. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 YourDestiny ***** válasza:
Ha leszedet az üvegfalról, és távolítod tőle, kicsit halkulni fog. Próbáld ki. Hiába nem ér hozzá semmije az akváriumhoz a tappancsokon kívül, zörög, mint állat. Ezek a szűrők mind ilyenek...
2013. jan. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Leírás valami kínai volt hozzá :/.. Majd megpróbálom hátha sikerül :|
2013. jan. 6. 22:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld meg, hogy a szűrő és az üveg közé, ahova fel van tapasztva, rakj egy darab szivacsot. Lehet, hogy így majd nem rázza magát annyira.
2013. jan. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!