Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Használt már vala-ki aqua...

Használt már vala-ki aqua food növénytáp oldatot?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok róla akváriumba?Elvileg akváriumi használatra van,de félek hogy valami baj lesz a halakkal miatta vagy a növényeknek nem megfelelő a tápanyag.Szoval a kérdés,hogy mennyire felel meg akváriumba?Köszi!
2009. aug. 27. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Én már használtam még nagyon régen. Nem nagyon emlékszem már, de semmilyen drámai hatást nem okozott. (Nem tudom, ha nem adagoltam volna, akkor mi lett volna a növényeimmel.)

Mivel direkt akváriumba való, semmi bajuk nem lesz tőle az élőlényeknek.

2009. aug. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha Neptun féle növénytápra gondolsz (ugyanez megy Panzi név alatt is), akkor használtam már.

Nincs összetétel, használati utasítás a csomagolásán, ezért alapból nem szimpatikus. Tehát nem tudni, hogy milyen típusú növényekhez való.

Nemrég tettem a növényes akváriumomba vízcsere után, és mivel más változás nem történt, csak ettől homályosodhatott be a víz.

A halakra amúgy nem veszélyes.

Inkább a tetra, JBL, esha és egyéb jobban csengő márkákat használom.

2009. aug. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi.Én eddig Serát használtam,csak nyakoncsapott a válság:D.
2009. aug. 27. 21:44
 4/4 anonim ***** válasza:

19:29

Én is Sera Florena-t használok lassan 10 éve. Előtte használtam minden mást.

Ja, meg nemrég kipróbáltam a zöldítő komplexet. Az olcsó és nőttek tőle a növények. Csak az a baj, hogy senki nem tudott adagolásban tanácsot adni. Így mindig csak valamennyit löttyintettem a vízhaz, amennyit gondoltam.

2009. aug. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!