Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Jó lesz így az akvárium?...

Jó lesz így az akvárium? Hozzáértők help

Figyelt kérdés

Tegnap vettem egy Aquael 54L-es akváriumot, járt hozzá egy belső szűrő(levegőztető is), magánszemélytöl vettem, ezután bementem a Campona-ba, és ott vettem 6 növényt, kavicsos aljzatot,, tápföldet a növényeknek meg egy kis dekorációt:)

Szóval jól átmostam a kavicsot összeraktam, feltöltöttem minden ok a szűrő megy(bár szinte hangtalanul de látszólag tisztítja a vizet rendesen),a barna vízböl egy este alatt a csinálta azt a vizet ami a képeken van, visszatérve a Camponába azt mondták hogy 5-6 napig kell járatnom az akváriumot aztán mehetnek a halak.Szeretnék 8 neonhalat, esetleg ha lehet pár garnélát melléjük.Egyszerre betehetem a neonokat és a garnélákat? vagy várjak pár napot amig a neonok megszokják az új helyet, és csak utána a garnélákat?hány garnélát tegyek 8 neon mellé egy ekkora akkuba? Amúgy van automatikus fűtő is.



2013. jan. 13. 01:37
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:

Képek véletlen lemaradtak:P


[link]


[link]

2013. jan. 13. 01:41
 2/32 anonim ***** válasza:
0%
Mehetnek a cápák, nem kell annyit várni, ha aznap belerakod sem lesz semmi bajuk, bár én inkább betta párt raknék bele, sokan hülyeségnek mondhatják, hogy ekkora akksiba csak két hal van, de azért egy betta önmagában tökösebb, mint egy raj moréna.
2013. jan. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
0%
ja így más, ebben nem tudna elbújni a betta nőstény, rakj csak bele neonokat, majd belejössz a témába, aztán azt csinálsz amit akarsz. A neon tényleg jó kezdőhal
2013. jan. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy vettem ilyen Tetra Aqua safe nevű vízelőkészítő folyadékot amiböl 5ml-t kellett 10literenként beleönteni, és öntöttem is már bele pont amennyit kell, elég lesz így? 5 nap mulva jöhetnek a lakók?:DD
2013. jan. 13. 01:45
 5/32 A kérdező kommentje:
Hány neont rakjak bele? 8 jólesz? esetleg mellé rakjak garnélát?(úgy olvastam az jó aljzat tisztító)
2013. jan. 13. 01:46
 6/32 anonim ***** válasza:
Ekkora akváriumban nem lehet neonhalakat tartani, de NANOhalkból akár egy 15-20 fős csoportot is össze lehet hozni, bár ahhoz több növény kéne. Nanohalak:
2013. jan. 13. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

Lemaradt: [link]

Garnélák nyugodtan mehetnek bele.

2013. jan. 13. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Mért? Mi lesz ha ebbe rakok 8 neonhalat össz vissz?
2013. jan. 13. 01:49
 9/32 anonim ***** válasza:
0%
Van ilyen infó neten, hogy ahány literes az akvárium, annyi centi hal mehet bele. Jelen esetben 54 centi. Egy neont számoljunk 4el, a 8 szerintem elég bele, se nem sok, se nem kevés. Garnélákhoz nem értek. (na jó, a halakhoz sem, csak párat neveltem)
2013. jan. 13. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Az akit 3 HÉTIG kell üresen szűrővel járatni, akármilyen szert raksz bele.
2013. jan. 13. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!