Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ramirezi betegség?

Ramirezi betegség?

Figyelt kérdés

Kidülledt mindkét szeme,nem eszik és főleg a víz felszínénél tartózkodik.Mi lehet a baja? Mit tegyek?

Légyszi segítsetek!



2013. jan. 13. 10:20
1 2
 11/14 Frontosa ***** válasza:
Csak 2 hete működik az aki és már benne van minden hal?
2013. jan. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönjük a kommenteket,megvan már a két halunk meghalásának az oka !


Sajna túlették magukat és ezért úsztak át a másvilágra :(((


No legalább hasznos infóval szolgálok minden szakértőnek,mert ezt senkitől sem hallottam,sőt nem is olvastam egyetlen egy fórumon sem !


Konklúzió : Amennyiben rendben az akváriumod,vízminőség stb... minden klappol - DE van olyan halad amely furcsán viselkedik,szeme dülledt de színe van stb.... nos akkor túlette magát és közeleg a vég !!!


Tehát saját hibámból halt meg két halam,mert megszaladt a kezem az etetésnél,és nem pórszívóztam fel rögtön....


ennyi,köszöntem !


U.I.: Az utolsó kommentelőnek, Igen 2,5 hete megy az akvárium és 1,5 hete vannak lakók benne,de jobb a vízem mint több olyan akváriumnak amik évek óta működnek...tehát nem ez az oka....

2013. jan. 14. 15:51
 13/14 YourDestiny ***** válasza:
A ramirezi érzékeny, de ezt már írtad. Kaphat bélgyulladást, de ha kajától lenne, annak semmi köze a szemkidülledéshez. Volt ramirezim is, sok éve sügerezek, nem írok neked sületlenséget. Megkockáztatom, hogy az elhullás oka a korai telepítés. Aki pedig azzal az információval szolgált, hogy a kajától kidülledt a szeme, hát... inkább nem írok semmit.
2013. jan. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 YourDestiny ***** válasza:
*de ezt már írtam
2013. jan. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!