Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 10L- es nano akváriumot...

10L- es nano akváriumot szeretnék létrehozni, mire kell odafigyelnem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egy 20x20x25-ös akváriumból szeretnék, növényes akváriumot csinálni, az érdekelne, hogy ilyen világítás: [link] elegendő lenne -e, és milyen növényekkel, talajjal, kezdjek bele. Én gömbmohára, jávai mohára gondoltam. Szűrő, stb milyen legyen? 4-5 garnéla még belefér -e? Köszi!

2013. jan. 13. 19:58
1 2
 11/11 YourDestiny ***** válasza:

A gömbalga borzasztóan lassan nől, ha vele akarsz dekorálni, akkor annyit vegyél, amennyi kell, mert csak egy vagy több év múlva fogsz olyat látni, hogy jé, növekszik.


A jávai szépen tud fejlődeni ilyen fény alatt is, amit akarsz, simán rákapaszkodik idővel mindenféle tereptárgyra. Tedd sodrásba, nekem is abban van, idővel marha szép lesz, ilyen fésűszerűvé formálja a vízáram.

2013. jan. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!