Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek van valami különbs...

Darkkingdom kérdése:

Szerintetek van valami különbség a Water Plant CO2 Spray és a Plant Growth System 60 spray között?

Figyelt kérdés
egy 35 literes kis akváriumba kis co2-bevitel szempontjából ér valamit szerintetek? Nem nagyon magas igényű növények lennének...csak egy kis co2-t szeretnék nekik!Van értelme?
2013. jan. 14. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolom mindkettőben ugyanaz a gáz van. Maximum a mennyiség változhat, hogy hány deka, de most nem keresek rá. Hát szerintem nincs sok értelme.


Ha mocsári növényeid vannak, mint vizi hortenzia, ludvigia repens, pl azoknak lógasd ki a levelei végét a vízből és máris fel tudják venni kintről a CO2-t.


Anubias barteri, nana, ezeknek nem kell CO egyáltalán.


Nem tudom mid van. Milyen növények?


Előtéri növényeknek, mint pl a pogostemon helferi, annak meg jó az is ha folyékony szént adagolsz, easy carbot. Anélkül nem biztos hogy túl sokáig megmarad.

2013. jan. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Még nincs meg semmi növény..ezért érdeklődök egyenlőre...

előtéri növénynek ezt gondoltam

[link]


vagyis ő lenne a "Domináns" jobban igénynek azt írják hogy ALACSONY deee... nem tudom nem drága és ezért gondoltam hogy egy kis plusznak lehet hogy jó lenne!lényeg hogy nem Nagyon nagy igényű növények lennének neveket nem tudok de ugye ez alapján választanék!

Lényeg hogy egy kis pluszt ad neki? vagy elég csak a carbo?

2013. jan. 14. 13:31
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem elég a carbo. nálam az érdes tócsagaz is nő, mint a gomba...pedig csak carbo-t és profito-t adagolok a 0,5W/L fény mellé :)
2013. jan. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat :)és a segítséget!
2013. jan. 14. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!