Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi a különbség a Hoodiet...

Mi a különbség a Hoodiet spray és a Hoodia spray között?

Figyelt kérdés

2012. nov. 27. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha engem kérdezel, akkor a Hoodiet az amit a patikában megveszel 5690-ért, a Hoodiát meg netes árusoktól féláron. Előbbi márkás, megbízható. Utóbbiról ez nem mondható el.
2012. nov. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17%

Mindkettő arra van, hogy ti elköltsétek a pénzeteket, más meg megkapja azt.

Különösebben más értelmük nincs.

2012. nov. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én kb. 2 éve kipróbáltam a hoodiát (akkor még csak az volt). Gyógyszertárban vettem. Nekem használt. Elvette az éhségérzetemet. Akkor abbahagytam, mert mindenféle bogyó nélkül akartam lefogyni. Sikerült is 30 kg-ot leadnom étkezésbeli életmódváltással. Mostanában ismét nagy lett az étvágyam, gondoltam most már bebizonyítottam, hogy le lehet fogyni bogyók, sprayk, shake-ek nélkül, így bevállalom a hoodiát. De mostanában már a hoodietet reklámozzák. Ezért kérdeztem, hogy mi a különbség a kettő között.
2012. nov. 28. 20:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Az a szemlélet, hogy túl nagy az étvágyad és étvágy csökkentő kell biztos hogy jól átgondolt és egészséges?

Ez nem csak egy elhamarkodott teória?

Én azt mondom (mert nálam okosabbak is ezt látják, és ebből kiindulva gyógyítanak embereket) nem az étvágyad túl nagy, hanem egy részt amit eszel az nem rendelkezik olyan tápértékkel, hogy csillapítsa az étvágyadat, illetve olyan összetétellel rendelkezik, hogy ha eszel belőle akkor elhízhatsz (a kettő összefügg).

Minél fiatalabb, egészségesebb, gyorsabb anyagcseréjű valaki, annál tovább bírja megbetegítő ételekkel is elhízás nélkül. Ezért híznak el sokan csak 30-40-50 éves korukban. 30 éven át karcsúak, és elsiklanak a veszély fölött, hogy olyan ételeket esznek, amelyekkel a későbbi cukorbetegséget, elhízást, ízületi gyulladásokat, allergiákat, emésztési problémákat kockáztatják. Kiegészítők, szerek helyett a táplálékaink minőségét is meg lehet változtatni.

2012. nov. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!