Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyiket érdemesebb használni,...

Melyiket érdemesebb használni, Sera vagy Tetra termékeket (eledel, vízkezelő szerek, stb. )?

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Vízkezelő szerből,mindkettővel vannak tapasztalataim,sokáig a tetra aqasafet használtam,az szépen enyhén kékesre festette a vizet mintha valami tenger lenne,de kicsit ,ha közel hajolsz a vízhez ilyen fura szaga van,de mondjuk ez nem lényeg,de a szerből ugyan az a mennyiség ugyan olyan árban van,vagy kicsit drágább is a tetra,és a serábol lényegesen kevesebbet kell a vízbe rakni,tehát kölcséghatékonyabb a sera vízkezelője.De lényegében ugyan az a hatás.Tetra lemezestáp annyira nem jó mint a seráé szerintem.A sera vipagrant nagyon szeretik a halaim,és a gyógyszerekböl is inkább serát vennék,ha volna pénzem rá:)...nagyjából ennyi.Szoval én arra teszem a voksot hogy a serát vedd,bár,ahoz tényleg kell egy vastagabb pénztárca.
2009. aug. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindkettő megbízható márka. Eledelből én JBL-t szoktam használni, de néha Tetrát is. Használtam Tetra tesztet, meg voltam vele elégedve. A Sera elvben a Tetra felett áll kicsit, de ez az árain is látható.
2009. aug. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én a Sera termékeket tudom ajánlani!Sajnos Tetráról,azóta tettem le,mióta egy pár éve,egy-két ismerősömnek,a tavi aranyhalai mind kipusztultak tőle!(Nem kis létszámú halról van szó)Valami lejárt cuccos lehetett,átdátumozva!:(Sajnos egy egész tavi állomány bánta!A Serával,viszont még nem volt problémánk!
2009. aug. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia,az előző válaszolónak szeretném mondani,hogy a tetra,minthogy az egyik legjobb a piacon,nem hiszem hogy a hírnevét kockára téve ujradátumozna,és főleg nem hiszem,hogy valami,ami a lejárat elött jót tesz,lejárat után mérgezne.Itt valami más lehetett a dologban,minden esetre a sera a favorit nálam.
2009. aug. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igazából nem hiszem, hogy a tetra hibája lehet, a forgalmazó is átdátumozhatta a cuccot.

Nekem most van itthon mindkettőből eledel is meg vízkezelő is, de a tetrát még nem próbáltam ki.

Ha elfogyott a tetra is, maradok a seránál, ha nincs gond, csak nitrivecet kell venni meg esetleg aquatant, annyit kibírok.

2009. aug. 29. 17:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Az aqaplant mindenképp megéri,azt használtam,és tényleg ,látványosan nőttek tőle a növények(jobba nőttek mint a nélkül).A másikat még nem használtam(ez volt immár a 3. hozzászólásom:).szia!
2009. aug. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!