Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mekkora baj az ha az aktív...

Mekkora baj az ha az aktív szenet 1 hétig használtam az akváriumban?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy akváriumot (juwel) és juwel bioflow 3.0 szűrőt kaptam hozzá. Azóta benne van az aktív szén 1 hete és 2 napja. van az akváriumban növény is hal is, mekkora kárt okozhattam vele? Már azóta kiszedtem az aktív szenet. tegyek ujra bele növényi tápsót is?

2013. jan. 14. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
most nem értem, a szűrőben volt a szén?
2013. jan. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen. ő lenne az: [link]
2013. jan. 14. 21:28
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem lesz nagy gond. az aktív szén amennyire tudom, a bacikat nem piszkálja. max hiába tápoztad a növényeid ebben az időben.
2013. jan. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmi kárt nem okoztál, nem is tudom, miért vetted ki.

Néhány hét alatt telítődik és remek biológiai szűrőanyag lesz belőle. A növénytápszereket nem tudom mennyire köti meg az elején, talán egy kicsit, de ez csak pár hét.

2013. jan. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 YourDestiny ***** válasza:
A táp felesleges volt. Az nem gond, hogy a szén bent volt, az egy hét rendben van. Viszont nem tenném vissza, én Murr-al ellentétben azt mondanám, hogy gyenge minőségű biológiai szűrőanyagként működne. Eleve se ér sokkal többet, mint például egy jó szivacs.
2013. jan. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!