Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a véleményetek az Eden 501...

Mi a véleményetek az Eden 501 típusú külső szűrőről?

Figyelt kérdés

Erről lenne szó: [link]


Van valakinek ilyen? Ezt mekkora akváriumhoz lehet használni? Ha más nem, az adatai alapján meg tudja ezt valaki saccolni? A 60l-t nem akarom elhinni, ami fel van tüntetve.


Nem igazán értek a külső szűrőkhöz, így az adatai nemigazán mondanak nekem semmit. Érdemes egy ilyenben gondolkodni? Mennyivel lehet ez jobb, mint egy belső szűrő?


Ja, és mielőtt megkérdeznétek, még nincs hozzá akváriumom Itthon "csak" egy Aquael Shrimp set 30l-es van jelenleg, az már lassan 1 éve kifogástalanul működik. És most szeretnék egy másik akváriumot mellé, ezért kérdezek erről a termékről.


Válaszaitokat előre is köszönöm.



2013. jan. 7. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:

300 L/ óra, hát olyan 30-40 literesbe jó.


60 literesbe inkább 500-600 L/órás kéne.

2013. jan. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem feltenni kérdésként, hogy szerintetek megéri az árát?
2013. jan. 7. 13:23
 3/5 _.-Akv-._ ***** válasza:
Így leárazva igen, de az alapárán vehetsz egy Eheim Classicot is.
2013. jan. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És a hozzá adott kerámia töltetet érdemes lecserélni siporaxra, vagy először ki lehet próbálni a gyárit?
2013. jan. 7. 13:36
 5/5 _.-Akv-._ ***** válasza:
Csak fél liter a szűrőtartálya, úgyhogy szerintem kicserélheted. :)
2013. jan. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!