Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van olyan hogy a hím törpe...

Csejani kérdése:

Van olyan hogy a hím törpe gurámi nem veszi be a nőstényt? Vagy meddig lehet neki elnézni hogy gyepálja ha egyáltalán ez normális?!?!?

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 14:14
 1/3 Platypus ***** válasza:
Van. Ismerősöm is így járt. Elég nagy helyen, sok növénnyel általában nincs gond, de az adott esetben egy 54 literesben nem volt hajlandó elviselni a csajt, és halálra szekálta. Pontosabban amikor kiderült, hogy ez így nem fog működni, különszedtük a két halat, de a nősténynek addigra már sok volt, és valamivel később elpusztult.
2013. jan. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És meddig hagyhatom őket hátha összeszoknak? Nem folyamatosan bántja csak mikor találkoznak egy két kör a medencében aztán békén hagyja! Egyébként itt is hasonló méretű az aksi!
2013. jan. 16. 14:20
 3/3 kezdo akvarista ***** válasza:
en is igy vagyok csak kek guramival orokke kergeti es vettem meg 2 nostenyt es az egyik bejott neki a tobbit eladtam es azota nincs baj es le is ikraztak :P
2013. jan. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!