Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van két 4cm-es aranyhalam,...

Van két 4cm-es aranyhalam, egy 40l-esben, de már vissza akarjuk adni őket, de az eladó azt mondta hogy majd ha 6-7cm-esek lesznek, kell visszavinni őket. Akkor maradhatnak még vagy sem?

Figyelt kérdés
Am. szerintem az eladónak már megint a pénzen jár az esze, mert ott volt a hangsúly hogy vissza akarjuk adni őket... és szerintem nem volt kedve vissza adni a pénzünket, sőt inkább megvárná míg megdöglenek hogy utána vegyünk még tőle.. szóval szerintem itt a pénz a döntő!!! De help tőletek hogy tudjam az igazságot (nektek legalább nem a pénzen jár az eszetek)!!!
2013. jan. 19. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem maradhatnak, a leghamarabb vissza kell vinni őket. És sterintem mást már ne is vegyél ott, akármit beszél, maximum garnélákat, vagy nanohalakat lehet ekkorába tartani, de nem hiszem hogy lesznek neki. A neonhal nem nanohal!
2013. jan. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy ha majd 6-7 cm-esek lesznek? Mióta a méret a sorsdöntő visszavitelnél? Sumákol a faszi, az ziher. Pénzt nemigen fog visszaadni.

Ha más nem, vidd vissza neki úgy, hogy levásárolod az árát. Helyettük vegyél a 40l-esbe egy csapat nanohalat, vagy pár hím (!) guppit. De minél előbb, ekkora helyen csak szenvednek. Ne várj túl sokáig.

2013. jan. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért szeretnétek visszavinni őket?

Esetleg nem tudnátok nagyobb akváriumot venni nekik?

2013. jan. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is sumálkol. És ha tényleg bevinnéd neki 6-7 centisen, akkor meg azt mondaná: - Ilyen nagy halak? Nincs helyem hova tenni. Pénzt biztos nem akar adni.

De azt talán meg tudod beszélni vele, hogy adjon cserébe valami mást.

2013. jan. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 YourDestiny ***** válasza:
Kiosztanám én a tagot mint a tök alsót, aztán csak bámulna-lesne. Ilyen röhejes marhaságot még nem hallottam, hogy 6-7 centiméteresen. Az idióta indok hol marad? Ő miért adott el kisebbet?
2013. jan. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
wwww.akvarista.hu-n hirdessétek meg. így még ellenőrizheted is, hogy hova kerülnek :)
2013. jan. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És megírhatnád ennek az akvarista boltnak a nevét is...
2013. jan. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!