Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy Atman At-F102-vel lehetne...

Egy Atman At-F102-vel lehetne üzemeltetni egy tengeri akváriumot?

Figyelt kérdés
2013. jan. 19. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Még a kérdést sem értem.

Mekkorát? Mire akarod használni ezt a vízpumpát? Ugye tudsz olyanokról, mint lehabzó, ozmo-szűrő, sűrűségmérő és társai? Ugye tudod, hogy nem úgy működik, mint egy édesvízi, hogy bedobsz egy szűrőt és cserélgeted rajta a vizet?

2013. jan. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen tudok róluk. Csak arra voltam kíváncsi, hogy elbírná-e a sósvizet és képes lenne-e szűrni a vizét. Csak, hogy ne kelljen annyira rohadt sokat költeni. Természetesen amiket felsoroltál számításba vettem. Mire lenne jó szerinted? Vízkeringetőnek, levegőztetőnek, vagy esetleg tudná-e szűrni a vizet is? Egyébként az akvárium 112l-es.
2013. jan. 19. 20:34
 3/9 bamboochatheone ***** válasza:
Semmire sem jó. Se szűrőnek, se keringetőnek.
2013. jan. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem :) köszönöm!
2013. jan. 19. 20:42
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy 30 literes nanot esetleg elbírna. Az atman és az aquael szűrők szokták bírni a sós vizet, nem rozsdásodnak be tőle, csak ilyen kis akváriumba nem tarthatsz halat. Max üvegrózsákat, caulerpa algákat, kis csigákat.

Ennek a 18 literesnek sincs nagy szűrése.

[link]

2013. jan. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Már ha egy ilyen szűrőről beszélünk.

[link]

2013. jan. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, igen ez az a szűrő :)
2013. jan. 20. 10:40
 8/9 Platypus ***** válasza:
Amennyire én tudom, tengeriben csak olyan felszereléseket szabad használni, amit direkt erre terveztek, mert a sós víz hamar tönkretesz mindent, amit nem készítettek fel erre.
2013. jan. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi! :) egyenlőre még nem csinálok tengerit, de tervben van :)
2013. jan. 20. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!