Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen csiga? Nem ismerem, és...

Milyen csiga? Nem ismerem, és nem boltban vásároltam, viszont szép. Kerestem már őket, de sehol sem találtam hátha valaki már találkozott vele.

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2013. jan. 19. 23:02
 1/9 A kérdező kommentje:
Tudom elég vacak képek, de ő lenne a kérdés tárgya. A kis zebracsíkos, és külön jó hogy találtam egyet az üvegen is, így látható alulról is.
2013. jan. 19. 23:04
 2/9 A kérdező kommentje:
Képből nem biztos hogy kiderül, de nem a szokásos csavart háza van, hanem inkább kagylóra hasonlító. Köszi a válaszokat.
2013. jan. 19. 23:06
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]

Szerintem ő lesz az. :)

2013. jan. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Leírás stimmel. És tényleg nem szaporodik egymagában. Másfél éve hoztam haza tök véletlen egy darabot a Dunából. Rá egy évre hoztam mellé még kettőt. Azóta szaporodik. Viszont azóta sem postakürt, sem hólyagcsigám nem szaporodik el. Van belőlük, de elenyésző. Köszönöm.
2013. jan. 19. 23:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Szívesen. :D
2013. jan. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Platypus ***** válasza:
Dehogy Septaria, ez egy Theodoxus. Főleg ha a Dunában is terem. Az első képen danubialisra emlékeztet a minta, a másodikon fluviatilisre.
2013. jan. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ajajj..
2013. jan. 30. 20:44
 8/9 Platypus ***** válasza:

Egy kis infó róluk:

[link]

2013. jan. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Akkor ő lesz az.
2013. febr. 1. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!