Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A szűrőt ki kell kapcsolni...

A szűrőt ki kell kapcsolni éjszakára?

Figyelt kérdés
pontosabban a szűrőt ki lehet kapcsolni éjszakára? mert szerintem engem zavarna a hangja. nem gond? 35l és galaxy razbórák, garnélák, guppik lennének benne. nem lenne bajuk? reggel amint felkelek kapcsolnám is be... és 7w-os világítás elegendő? ezek jók? [link] [link]
2013. jan. 20. 11:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom nekem Aquael FAN1 van, már 1.5 éve folyamatos üzembe, és ha nincs a levegőporlasztás bekapcsolva én nem is hallom a hangját! Pedig egy szobában alszok vele, olyan 2 méterre van tőlem éjszaka. Szerintem egy szuper szűrő, remek ár/érték aránnyal.

YourDestiny: Nem lehet, hogy valami hibással van/volt tapasztalatod?

2013. jan. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
lehet hogy fogok venni egy másikat, de kezdésnek ez nem elég? elbizonytalanítottatok... és ha meglesz az aljzat, a növények, azoknak is kell hagyni beállni a vizet? az aljzatot, először bele kell rakni és utána rá a vizet, vagy hogy? a növényekre mehet a klóros víz?
2013. jan. 20. 13:09
 13/17 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűbb ha ezt elolvasod:

[link]

[link]


Mert így 2 hétig is kérdezgethetsz, amihez részleteibe le kéne írni válasznak vagy 3 könyvet.

2013. jan. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 YourDestiny ***** válasza:

Növényeket ültethetsz, amikor akarsz.


79%-os: három Aquael-em volt, mindhárom elviselhetetlenül zajos. Hozzáteszem, hogy annak már igen sok éve, lehet, hogy azóta már változtattak rajta valamit, például akkor még csak egyoldali rotorrögzítése volt, nem tudom, a jelenlegieknél is így van-e még.

2013. jan. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Frontosa ***** válasza:

Nekem is volt Aquael-em, az Eheim-hez képest durván hangos volt és el is romlott, talán ha 2 évig ment, nem germóztam már a szerelgetésével, inkább vettem egy normálisat párezer forintért drágábban.

Üdv,

2013. jan. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Frontosa ***** válasza:

Mondjuk ez már régen volt, kb. 10 éve, de azóta eszembe sem jutott Aquael-elt venni.

Üdv,

2013. jan. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 YourDestiny ***** válasza:
Nekem is kb. 8 éve volt, szóval lehet, hogy a régiek voltak tényleg sz@rok. De nekem ennyi épp elég volt az Aquaelből, mégha azóta ki is pofozták kicsit. 2-3 hónap után mind ment a...
2013. jan. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!