Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » S. O. S.! Elkezdett ereszteni...

S. O. S.! Elkezdett ereszteni az akváriumom alja, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2-3 helyen , most vettem észre !
2013. jan. 21. 14:37
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ha veszek víz álló sziloplasztot , az jó lesz ? Mindenképp kivegyek az akváriumból mindent ? Az nem elég ha hozzáférek az aljához és kívűlről megragasztom ???????
2013. jan. 21. 14:41
 2/19 anonim ***** válasza:
Hát kidobálnék belőle minden élőt, és olyan helyre tenném, ahol nem gáz, ha egyszercsak szétcsattan az egész...
2013. jan. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Gondolod hogy szétcsattan az egész ??????
2013. jan. 21. 14:44
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem zárható ki. Minket egyszer pont így áztattak el. Valszeg nekik se lehetett kellemes egy akváriumnyi víz a nappaliban. :) Biztos, ami biztos... Vakon nem tudok ennél okosabbat mondani.
2013. jan. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Na gyors felhívtam az állatkereskedést , azt mondja nem jó otthon házilag sziloplasztozni,azzal nincs megolva hogy én az alját összekenekegetem ....

Holnap beviszem és ő szétszedi és összeragasztja pár ezerért .

2013. jan. 21. 14:54
 6/19 YourDestiny ***** válasza:
Igen, azt üresen, kiszáradt állapotban kell ragasztani. Lehet, hogy elég lenne házilag FBS-el áthúzni, ha nem túl nagy az akvárium. A boltos valószínűleg azért mondta, hogy át kell ragasztani komplett, mert az neki pénz. De ha veszel pár száz forintért egy kis tubus FBS-t, belülről vastagon behúzod a ragasztás, az simán elég, hacsak nem 100 liter feletti az akvárium.
2013. jan. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Már el is vittük , nem bírtam ki . Nem szeretem húzni halasztani az ilyen dolgokat .

Lány létemre nagyon odavagyok a halaimért , büszke is vagyok magamra amiért szépen megtudtam oldani a halaim "átlakoltatását" . :) Mit mondjak nem volt egyszerű kiszedni belőlle mindent , növényket,homokot stb.

Csak most meg sajnálom őket mert sokkal kissebb akváriumban vannak a nagy vitorlásaim és a többiek . :(

Aggódom remélem kibírják ezt a 2 napot még . :(((


Szerintetek amint szerdán kész lesz az akvárium , azonnal beleköltöztessem őket ?

Megvan vödrökben a vízük amit most szívtam le .A szűrőt se takarítom el nekik .

Annyi hogy ami benne volt dísznek , azokat eltakarítom .De semmi mást .

2013. jan. 21. 16:50
 8/19 YourDestiny ***** válasza:
24 órát állnia kell a ragasztásnak, ezt ne feledd.
2013. jan. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Azt mondta az eladó hogy kedden csinálja meg , és szerdán lehet elhozni . De majd biztos ő is elmondja mikor rakjam vissza a halacskáimat . :D
2013. jan. 21. 18:46
 10/19 anonim ***** válasza:

Hová tűnt a "Fussatok, bolondok!" hozzászólásom? Szerintem tök vicces volt :D

Pont tegnap meséltem a kis unokaöcsémnek, hogy ha szétreped az akváriumom, akkor itt fogunk úszni a lakásban. Erre sikítva elrohant. Erről jutott eszembe, hogy fussatok :D

2013. jan. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!