Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halakkal lehet együttar...

Milyen halakkal lehet együttartani a bettát?

Figyelt kérdés
2013. jan. 21. 17:05
 1/6 kzs ***** válasza:

Minden olyan hallal, ami békés, melegvizi és nem túl gyors úszású.

Így pl. remekül elvan vörös neonhallal, gurámikkal, vörös-karcsú diszmárnával, plattival.

Talajlakó halak közül ancistrus és/vagy corydoras jöhet számításba.

Hány literes az akvárium?

2013. jan. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Annyival kiegészíteném az előzőt, hogy talajlakók közül más is számításba jöhet.

Más harcsafajok, kisebb botiák, csíkfélék.

Pl egy biotóp akváriumba jó választás hozzájuk néhány párduc csík.

2013. jan. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
54, de szerintem az én halam békés, mert ha odarakom a tükröt, akkor elúszik előle, és ha fél órán át is figyelem, akkor sem "támadja" meg. :D a neon gondolom nem mert minimum 80 liter :/ a guppi sem jöhet szóba? Vagy vehetnék próbára egy guppit, hogy megy-e neki? Ha igen, át tudom rakni másik akváriumba, ideiglenesen mert van egy kicsi alváriumom, vagy oda tudom adni az egyik ismerősömnek is, mert ő guppikat tart.
2013. jan. 21. 17:33
 4/6 viczena jozsef ***** válasza:
Nekem 54literben van együtt 2plattival,4 him endlerel,6 gyöngy dániovval meg 2 csigusszal,jah persze meg 1 jo eihem aquaball belsö szürövvel.
2013. jan. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
de a márnával és törpesügerekkel vigyázz mert nekem volt hogy összetettem de csipkedték a bettát
2013. jan. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Annyit még hozzátennék, hogy a legtöbb betta nem szupererős tömeggyilkos, tehát agresszív és csipkedős halakat ne rakj mellé (szumik, sügerek stb.)

Nekem 40 literben gyöngydániókkal és csigákkal lakik a bettám.

2013. jan. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!