Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ezüst molly vs guppi?

Samp79 kérdése:

Ezüst molly vs guppi?

Figyelt kérdés
Szerintetek miért csinálja a guppim ? Az ezüst mollym hasánál úszik(olyan mint ha a szaglászná.)Követi és az orrát böki a hasához.CSAK a mollynál csinálja ezt.

2013. jan. 22. 12:54
 1/6 Pendulum92 ***** válasza:
Eltévesztette a házszámot :D
2013. jan. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Frontosa ***** válasza:
A kis perverz! =D
2013. jan. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Platypus ***** válasza:

Az elevenszülő fajok hímjei simán rámozdulnak a többi faj nőstényére is. Hibrid utód általában nem lesz ebből a felállásból, de azért nem is példátlan.

A másik eset, hogy a nőstény szült nemrégen vagy éppen készül rá, ilyenkor azért zaklatják, mert fel akarják falni az ivadékokat.


[link]

2013. jan. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Beteg nem lehet a molly?

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2013. jan. 22. 14:04
 5/6 anonim ***** válasza:
már én is felakartam tenni ilyen jellegű kérdést, csak nálam a helyzet az ,hogy a hím guppi a hím veliférámat cseszegeti folyton ,mellette úszik puszilgatja (de kajak) de néha előfordul ,hogy a nősténnyel is ezt csinálja, az tök aranyos amikor a hím veliféra a nőstény kőrül legyeskedik ,a aszt a guppi is ott van :D amúgy az állatoknál gyakoribb a homoszexualitás mint az embereknél, de ha guppim búza lenne se lenne szíven elajándékozni,vagy kidobni, mert elég tetszetős darab :D
2013. jan. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Pendulum92 ***** válasza:
én láttam már hím guppis akváriumban olyat, hogy az egyik hím a másiknak bökdöste a gonopódiumát(milyen szépen meg lehet fogalmazni:D)
2013. jan. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!