Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A guppi fiú halamnak ma...

A guppi fiú halamnak ma vettem észre hogy a farkánkialakult valami. Olyan mintha egy buborék lenne rajta. Mi ez?

Figyelt kérdés
Akartam képet csinálni de nem sikerült, de ha ilyen meg nem volt senkivel akkor kiveszem és úgy csinálok.
2013. jan. 24. 12:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam hogy berakom sós vízbe hátha gomba, vagy ilyesmi.
2013. jan. 24. 13:00
 2/4 anonim ***** válasza:
Jobb esetben szerintem hòlyag. Az altalaba vagy lefele huzza a halat vahy a víz felszinén tartja. Nem halálos de lassan fog gyogyulnk.
2013. jan. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és mitől fog meggyúgyulni?
2013. jan. 24. 16:44
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem hatott neki, gondoltam inkább hagyom hátha elmúlik, de nem akar. Minden nap egy hólyag nő és utána visszaapad.. Ma a farka beszakadt odáig, ahonnan a hólyagok szoktak nőni. Fogalmam sincs mi lehet.. Próbáltam képet csinálni, de nem lehet lekapni! :) Amúgy ugyanolyan vidám, eszik, csinál mindent!
2013. febr. 11. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!