Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért buborékos az akvárium?

Miért buborékos az akvárium?

Figyelt kérdés
Frissen beindított akvárium már napok óta tele van buborékokkal, nem közepén, hanem az üvegfalon belülről milliónyi kis buborék van. Miért van ez? Hogy tüntessem el?
2013. jan. 24. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Van szűrőd?
2013. jan. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A nyomáskülönbség miatt szabadulnak fel a gázok.

Majd eltűnik magától.

2013. jan. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Pendulum92 ***** válasza:
Szerintem a klór vált ki.
2013. jan. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is a klór lesz. Nekem is ilyen volt, hiába pihentettem fél napot a vizet vödörben. Azóta 1 napot áll, és nincsenek buborékok. :D
2013. jan. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mielőtt vizet cserélsz, előtte 1 napig vödörben kell pihentetni, hogy a klór kimenjen. De a legjobb lenne valami vízelőkészítő.
2013. jan. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges a vízelőkészítő. 20 éve sem használtak ilyen szereket, mégis voltak akváriumok. Ki kell várni az 1 napot, és nincs gond.
2013. jan. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A vizelőkészítő teljesen felesleges, anélkül is tökéletes lesz a víz, az 1napos állást tudom, nem vagyok hülye az akvarisztikához, csak ezt nem vágtem de énis arra gondoltam hogy vagy a klór vált ki, vagy túl oxigéndús a víz. Első hozzászólónak meg.......igen, van szűrőm xD
2013. jan. 26. 08:22
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja és a buborékok eltűntek, köszönöm mindenkinek a választ.
2013. jan. 26. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!