Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » BP. Körzetében hol szerezhető...

BP. Körzetében hol szerezhető be Sokcsíkú törpe hegyicsík /Yunnanilus Cruciatus/? Gugli csak MyPet-et írta, de most kérdeztem, ott sincs.

Figyelt kérdés

#akvárium #halak #hegyicsík #Yunnanilus
2013. jan. 24. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Én mintha láttam volna olyat az Atlantiszban, de nem mernék megesküdni rá. 1067 Bp, Eötvös u. 28.

Hívd fel, kérdezz rá: Telefon: 06-70-701-7550


Hasonló halak szoktak lenni amiket ismerek, pl

Eritromicron:

[link]

Marginatus:

[link]

Pakisztáni díszcsík:

[link]


Csak azt a föntit nem tudtam, hogy mi az, de szerintem láttam olyat nála valamikor.

2013. jan. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Fel fogom hívni őket, bár az oldalukon a kínálatban nincs ilyen hal, szóval kétlem hogy ott lenne. Nekem meg most pont ez a hal kell, a másik 3 halat és boltot egyébként ismerem, a kéksávos rasborából már tervezem egy ideje hogy veszek egy csapatnyit.
2013. jan. 24. 16:31
 3/3 A kérdező kommentje:
amazonas.hu-n azt mondták be tudják szerezni, mint ahogy külön kérésre bármi mást is.
2013. febr. 3. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!